Czerp prawdziwą przyjemność z gry u znanego także na całym świecie bukmachera Mostbet w Polsce. Bukmacher zapewnia swoim klientom szeroką gamę możliwości obstawiania zakładów sportowych i kasyn online. Tutaj znajdziesz korzystne kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Wygodna aplikacja mobilna pomoże Ci nie przegapić ważnych momentów gry.
Menu Zamknij

Posadzki maszynowe

Posadzki maszynowe Kraków - wylewki cementowe - jastrychowe

Posadzki maszynowe to inna nazwa na podłoże zwane posadzką cementową lub jastrychem. Jastrych cementowy to półsucha mieszanka cementu, wody, kruszywa, włókien polipropylenowych oraz właściwej chemii budowlanej. Wykonujemy wylewki cementowe w obszarze – Kraków, Skawina, Wieliczka, Myślenice, Dobczyce, Bochnia 

W zależności od potrzebnych właściwości gotowej posadzki stosuje się różne odpowiednie typy kruszywa, cementu i chemii budowlanej. Posadzki maszynowe pełnią funkcję gotowego podłoża pod okładziny takie jak parkiet, panele czy płytki. Posadzki cementowe stosuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

GDZIE WYKONUJE SIĘ POSADZKI?

  • w domach jednorodzinnych
  • w garażach
  • w warsztatach
  • na piętrach budynków wielokondygnacyjnych
  • na balkonach i tarasach
  • w obiektach biurowych i usługowych
  • jako podkład pod posadzki żywiczne

KTO MOŻE POTRZEBOWAĆ POSADZEK MASZYNOWYCH?

Nasze usługi w zakresie tworzenia posadzek maszynowych polecamy zarówno klientom indywidualnym budującym swój wymarzony dom, ale także deweloperom i firmom budowlanym.

W TYM JESTEŚMY NAJLEPSI

Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu i rozległej wiedzy naszych specjalistów, jesteśmy w stanie zagwarantować idealnie równe wylewki betonowe. Nasza firma od przeszło dziesięciu lat zajmuje się pracami budowlanymi w tym zakresie, z powodzeniem tworząc powierzchnie posadzek w wielokondygnacyjnych apartamentowcach czy dużych osiedlach domów jednorodzinnych. Jesteśmy sprawdzoną firmą dbającą o swoje dobre imię.